Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POPUST OD -10% NA PROFESIONALNI TOSTERI SILVER

5 400 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Ovaleks trejd 07 мај 12:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Ovaleks trejd

Ovaleks trejd

24 Огласи во продавницата

Profesionalna oprema za pekarstvo i slatkarstvo 999 ЕУР
SEVEL vitrini za sladoled ovaleks trejd 0 ЕУР
PIZZA PECKI SGS OVALEKS TREJD 608 ЕУР
NOVI RAZLADNI FONTANI I APARATI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Модел:8D
димензии:25x36x21
Moќност:1300w,5.9amp
Цена:5600.ден со попуст-5400.ден

Модел:16D
Димензии:40x36x21
Моќност:1800w 6.9amp
Цена:7800.ден со попуст-7020.ден

Модел:20D
Димензии:50x36x21
Моќност:2500w 10.2amp
Цена:10500.ден со попуст-9450.ден

Испорака низ цела македонија
Контал тел:078 472 584
Ovaleks trejd
078 472 584
Leaflet
Ovaleks trejd

Ovaleks trejd

24 Огласи во продавницата
Mikseri za testo standardni i spiralni 0 ЕУР
SEVEL vitrini za sladoled ovaleks trejd 0 ЕУР
Oprema za pekarstvo ugostitelstvo i slatkarstvo 0 ЕУР
PIZZA PECKI DVO SPRATNI  SGS OVALEKS TREJD D 800 ЕУР
Кон почеток