Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka salamander

600 ЕУР

Се продава од: Erkin 23 дек. 19:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam pecka(salamander), nova, nekoristena. Pogodna za toplenje i zapekuvanje lepcinja, pici i sl.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации