Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komplet oprema za burekdzilnica

0 МКД

Се продава од: Тоше Јанкуловски 09 мар. 20:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам комплет опрема за бурекџилница одлично сочувано во одлична состојба
цена по договор
Тоше Јанкуловски
071 339 075 /20 54 317
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации