Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mikser za testo

0 МКД

Се продава од: Xxxx 08 јан. 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava mikser za testo za picerii i pekari, rabotna masa 1mx1m inox i lavabo so eden otvor inox.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации