Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Food delivery bag

34 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA Вчера 08:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

134 Огласи во продавницата

240cm Bed Креват Krevet celik zelezo inoks 29 999 МКД
BRAUN SATIN HAIR 3 PEGLA ZA KOSA 27 ЕУР
Lavaman sadoper Inox 0 ЕУР
Industriska guma za kamion kombe karavan 28 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Торба ( куфер ) термо за испорака на храна со различни големини:
pizza delivery bag

35 x 35 x 21 cm = 2.100 ден
45 x 45 x 21 cm = 2.400 ден.
41 x 41 x 49 cm = 6.200 ден.

цените се без ддв18%
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

134 Огласи во продавницата
Metalni sefovi 0 ЕУР
Ventilacija klimatizacija aspirator 0 МКД
GEJMERSKI STOLICI GAMING CHAIR 100 ЕУР
NOVI grealki NEW heaters I RI ngrohje 490 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации