Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Inox oprema vitrini sadoper lavabo vitrinë lavaman

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 08 авг. 14:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

115 Огласи во продавницата

Pomosen krevet+dusek za hotel shtrat dhe dyshek 6 999 МКД
DVD ADAPTER VHS DVD RCA USB ADAPTER 2 500 МКД
Inox rostfraj hauba aspirator kuzhinë -
Vizer zastitna maska za lice 136 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
elementet çelik inox të vitrinë, lavaman

БУЛМАЦ - Дооел Скопје - е претпријатие со главна дејност проектирање, производство, испорака, инсталација, гаранција и пост-гарантниот сервис на опрема за ресторани, хотели, детски градинки, социјални домови, јавни установи и објекти.

Производите произведени од компанијата се од нерѓосувачки челик Инокс AISI 304 сертифицирани за производство на производи во контакт со прехранбени производи.

Производната палета вклучува производство на производи од Инокс како - маси, кабинети ,висечи елементи со лизгачки и отварени врати, лавабо-умивалници аспиратор , колички за послужување и сервирање како и грејни витрини .

Фирмата нуди и комплетна опрема на установи со печки, конвектомати, фрижидери и сите други машини за првична обработка на храната и целиот спектар на додатоци - гастронорм контејнери, тенџериња, тави и други. Компанијата има способност да врши нарачки за пунктирање,штанцање, свиткување и ласерско сечење на лим.

Со поставената позиција во индустријата на стручното кујнска опрема, фирма "БУЛМАЦ Дооел-Скопје" може да обезбеди на Вашиот ресторан, бар, пицерија, кафуле, снек бар мирна и сигурна работа на опремата. Благодарение на нашата заедничка работа со едни од водечките светски компании за термички елементи , ладилници и опрема за барови , како и професионалното искуство и знаење на нашиот тим, ние ќе обезбедиме соодветно и разумно решение за вашиот бизнис.
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

115 Огласи во продавницата
NOVI grealki NEW heaters I RI ngrohje 490 МКД
IP kameri videonadzor levelone pixcord 25 ЕУР
Stalaza polica ormar fioka masa qëndrim tavolinë -
Kupuvam frizider vitrina -
Кон почеток