Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Inox rostfraj hauba aspirator kuzhinë

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 22 ноем. 10:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

116 Огласи во продавницата

Dyson Airblade fen za race tharëse për duart 990 ЕУР
bar sank stol, бар шанк стол на раскопување 3 399 МКД
Кршач на лед Krsac na led mraz coctail ice crusher 39 ЕУР
Lavaman sadoper lavabo umivalnik INOX 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Изработваме професионални аспиратори халби за кујни,ресторанти,хотели и фабрики
We manufacture professional hoods for kitchens, restaurants, hotels and factories
Ne prodhojmë hoods profesionale për kuzhina, restorante, hotele dhe fabrika

БУЛМАЦ - Дооел Скопје - е претпријатие со главна дејност проектирање, производство, испорака, инсталација, гаранција и пост-гарантниот сервис на опрема за ресторани, хотели, детски градинки, социјални домови, јавни установи и објекти.

Производите произведени од компанијата се од нерѓосувачки челик Инокс AISI 304 сертифицирани за производство на производи во контакт со прехранбени производи.

Производната палета вклучува производство на производи од Инокс како - маси, кабинети ,висечи елементи со лизгачки и отварени врати, лавабо-умивалници аспиратор , колички за послужување и сервирање како и грејни витрини .

Фирмата нуди и комплетна опрема на установи со печки, конвектомати, фрижидери и сите други машини за првична обработка на храната и целиот спектар на додатоци - гастронорм контејнери, тенџериња, тави и други. Компанијата има способност да врши нарачки за пунктирање,штанцање, свиткување и ласерско сечење на лим.

Со поставената позиција во индустријата на стручното кујнска опрема, фирма "БУЛМАЦ Дооел-Скопје" може да обезбеди на Вашиот ресторан, бар, пицерија, кафуле, снек бар мирна и сигурна работа на опремата. Благодарение на нашата заедничка работа со едни од водечките светски компании за термички елементи , ладилници и опрема за барови , како и професионалното искуство и знаење на нашиот тим, ние ќе обезбедиме соодветно и разумно решение за вашиот бизнис.


EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

116 Огласи во продавницата
INDUSTRISKA GUMA za kamion kombe karavan 28 ЕУР
TV aparat NEO televizor 1 200 МКД
Kolicka trolley karro inox stainles steel 3 499 МКД
Lavaman sadoper lavabo umivalnik INOX 0 ЕУР
Кон почеток