Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masi od inox za restoranski kujni

190 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA Денес 12:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

134 Огласи во продавницата

Audi Q7 dizel 2007 13 999 ЕУР
Воздушен разладувач вентилатор BONAIRE PROFILE 99 ЕУР
WASHBASIN KNEE OPERATED чешма се пушта со колено, туш 1 ЕУР
HEWLETT PACKARD PRINTER HP1005 2 999 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Ceni na inox masi so dolna polica kako na sliki

code opis dimenzii cena
812440 инокс маса 100x60x85cm € 190
812457 инокс маса 120x60x85cm € 220
812464 инокс маса 140x60x85cm € 240
812471 инокс маса 160x60x85cm € 260
812488 инокс маса 180x60x85cm € 290

Worktop made from stainless steel, shelf from galvanaised steel. Height-adjustable legs. Robust construction. Tabletop has a spread load capacity of 150 kg, the shelve has a spread load capacity of 120 kg.
Работна површина изработена од нерѓосувачки челик, полица од галванизиран челик. Нозе прилагодливи за висина. Робусна конструкција. Табелата за маса има капацитет на ширење на оптоварување од 150 кг, полицата има капацитет на ширење на опсегот од 120 кг.

EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

134 Огласи во продавницата
Vinarija Sank Bure 0 ЕУР
EPSON LQ-300 3 500 МКД
SANITARIJA wc solja kada lavabo bojler protece 0 МКД
Se iznajmuvaat masi stolici konjopoj 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации