Македонски | Shqip | English |

Nargile shisha

Се продава од: Bme 07 јун. 03:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Nargile shishinja se doneseni od germania 100% orginal i naj kfalitetni so faktura smetka kade se kupeni i se PROFESJONALNI za lokali upotreba
Нема посетени огласи
Кон почеток