Оглас од претпријатие Објавени: авг. 10 2021 01:31

NAVLAKI ZA STOLICI i CARSAVI ZA MASA

Објавени: авг. 10 01:31
Прегледи: 741
IZRABOTUVAME i IZNAJMUVAME NAVLAKI ZA SITE VIDOVI NA TRPEZARISKI I DRUGI STOLCINJA PO MERKA ZA RESTORANI,HOTELI,MOTELI ZA RAZNI SVECENOSTI(SVADBI,RODENDENI,MATURI I DR.)

-MODEL, BOJA I MATERIJALI PO ZELBA.
-BESPLATNA ISPORAKA!
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

741
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070575678

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации