Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka torba pica furrë pica pizza beg HENDI

799 ЕУР

1 950 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 18 апр. 17:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата

TV aparat NEO televizor 1 200 МКД
CAR HI-FI FM TRANSMITER BLUETOOTH 599 МКД
Metalni sefovi 0 ЕУР
Sito ramki UV boja lak Dhoma zhvilluese për shtypj 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Хенди - Австрија, преставништво на Х.О.Р. Е.Ц.А опрема .конвектомати, фурни ,печки за пица , фрижидери, ладилници, замрзнувачи , витрини, комори за ладење итн... Повелете во нашиот салон !

Handy - Austria, representative office of HORECA equipment, convectors, ovens, pizza ovens, refrigerators, freezers, freezers, cabinets, refrigeration chambers, etc ... Welcome to our salon!

EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
Кршач на лед Krsac na led mraz coctail ice crusher 39 ЕУР
Zastitni maski za lice vizir 99 МКД
Fiskalni rolni 57mm i 79mm 17 МКД
Double bed krevat dopio dvoen krevet 199 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации