Оглас од претпријатие Објавени: дек. 25 2016 01:49

Pecka za Pica Pastrmajli Burek Leb

Објавени: дек. 25 01:49
Прегледи: 3
Pecka za Pica,Pastrmajli,Burek,Leb:Samotna podloga,italjanski grejaci,dimenzii po zelba,moznost za od 1 do 4 etazi kombinirano plin/struja,2 godini garancija,dostava i montaza.

http://www.frigohot.com.mk
https://www.facebook.com/FrigoXot
Опис на линк

Pekarska Oprema

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
skopje 070348867070397343 https://www.facebook.com/pekarska.oprema.12/
3
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации