Оглас од претпријатие Објавени: авг. 20 2021 05:04

Pekarska oprema

ЕУР

Објавени: авг. 20 05:04
Прегледи: 6
Golem izbor na profesionalna pekarska oprema od Italija i Germanija.Izrabotka na proekti i pustanje vo upotreba na pekari.
-pecki (daex i real forni)
-delitelki i oblikuvateli od 30grama do 400grama
-laminatori
-mikseri
-kiflarici
-pica pecki
-presi za testo
-konvektomati
-sok komori
-siten inventar
-transport i montaza
-obuka za rabota
https://www.facebook.com/frigohot/
Опис на линк

Pekarska Oprema

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
skopje 070348867070397343 https://www.facebook.com/pekarska.oprema.12/
6
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации