Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

pica masina za rendanje sirenje kaskaval secko

399 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 02 апр. 15:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата

DVD ADAPTER VHS DVD RCA USB ADAPTER 2 500 МКД
TV aparat NEO televizor 1 200 МКД
SANITARIJA wc solja kada lavabo bojler protece 0 МКД
240cm Bed Креват Krevet celik zelezo inoks 29 999 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Капацитет од 30 килограми на час. Функционално и практично, стабилно тело. И покрај малата големина, уредот нуди високи перформанси. Идеално за мелење пармезанско сирење и други тврди сирења. Моторот е заштитен од преоптоварување. Овозможено со сад со рендано сирење 1,3 Л. Брзина: 1400 RPM. Дијаметар на цилиндарот ø110х60 мм. Тежина 8 кг.


Capacity of 30 kilos per hour. Functional and practical, stable body. Despite its small size, the device offers high performance. Ideal for grating Parmesan cheese and other hard cheeses. Motor is protected against overloading. Provided with grated cheese container 1,3 L. Speed: 1400 RPM. Cylinder diameter ø110x60 mm. Weight 8 kg.

Kapaciteti 30 kilo në orë. Organ funksional dhe praktik, i qëndrueshëm. Megjithë madhësinë e saj të vogël, pajisja ofron performancë të lartë. Ideale për tiganisje të djathit parmezan dhe djathrave të tjerë të fortë. Motor është i mbrojtur nga mbingarkesa. Sigurohet me enë djathë të grirë 1,3 L. Shpejtësia: 1400 RPM. Diametri i cilindrit ø110x60 mm. Pesha 8 kg.

EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
SANITARIJA wc solja kada lavabo bojler protece 0 МКД
CAR HI-FI FM TRANSMITER BLUETOOTH 599 МКД
PAPKI KLASERI REGISTRATORI ZA DOKUMENTI 35 МКД
Lavaman sadoper lavabo umivalnik INOX 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации