Оглас од претпријатие Објавени: јан. 28 2015 02:20

Palacinkara hot dog i topla vitrina odlicna ponuda

Објавени: јан. 28 02:20
Прегледи: 212
Novogodisna akcija na FRIGOHOT za samo edna cena dobivate 3 proizvoda
-palancikara
-hot-dog
-topla vitrina za pici i palacinki
plus 2 godini garancija
gratis transport i montaza bilo kade vo MK

http://www.frigohot.com.mk

https://www.facebook.com/FrigoXot?ref=hl
Опис на линк

Pekarska Oprema

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
skopje 070348867070397343 https://www.facebook.com/pekarska.oprema.12/
212
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации