Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 16 2015 11:25

Ugostitelska i pekarska oprema

Објавени: ноем. 16 11:25
Прегледи: 8
Специјализирани за секаков тип на витрини и изработуваме по нарачка секаков вид на пекарска, угостителска и разладна опрема: печки, фритези, мангала, топли/ладни витрини, фрижидери, комори, пица печки.
Доставата и монтажата се вклуечни во цената. Производите се атестирани со гаранција 2 година.
За секој дополнителна информација Ви стоиме на располагање

https://www.facebook.com/FrigoXot
Опис на линк

Pekarska Oprema

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
skopje 070348867070397343 https://www.facebook.com/pekarska.oprema.12/
8
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации