Оглас од претпријатие Објавени: јул. 18 2018 06:57

Vitrini

Објавени: јул. 18 06:57
Прегледи: 2
Nudime golem izbor na vitrini za vasite restorani i slatkarnici.
Slatkarski ladni vitrini so mirno ladenje.
Topli vitrini za pecivo,burek i pici.
Ben-mari za gotovi jadenja.
Kombinirani vitrini so kasa pult.
CENA ODLICNA
https://www.facebook.com/FrigoXot?ref=hl
Опис на линк

Pekarska Oprema

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
skopje 070348867070397343 https://www.facebook.com/pekarska.oprema.12/
2
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации