Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Inventar za ugostitelski objekt

0 ЕУР

Се продава од: Gjorgi 14 окт. 10:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Se prodavaat visoki masi i stolici vo top sostojba i mnogu malku koristeni. 16 kompleta(16 masi i 64 stola)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации