Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masini za kafe

Оглас од претпријатие Се продава од: Brazilian Kafe Dooel Struga 05 фев. 17:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Se prodavaat aparati za kafe kafemati FAEMA I PAVONI + mlin cena po dogovor .
Za poveke informacii na br 075 220 879 ili 070 362 267
Brazilian Kafe Dooel Struga
075 220 879 , 070 362 267
Leaflet
Кон почеток