Објавени: ноем. 22 2022 05:41

Meshalka za testo i umivalnik so inox rabotni masi

Објавени: ноем. 22 05:41
Прегледи: 81
Se prodavaat elektricna meshalka za testo i umivalnik so inox rabotni masi dimenzii 215 cm dolg, 60 sm shirok i 84cm visok. Cena za umivalnikot e 900 evra, cena na meshalkata za testo 350 evra. Mashinata za sechenje ja dobivate gratis
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
81
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации