Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Furna-pecka na plin za beli peciva kifli leb pizza

250 ЕУР

Се продава од: Kire 09 дек. 16:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Pecka/Furna na plin za pecenje na beli peciva ,meso ili slicno.Peckata e inoksna ,nova neupotrebuvana.
Gratis odat i tri pleha SO DIMENZII 55SM X55 SM.
Dimenzija na peckata 60sm x 60 sm.
Dostava do vasha adresa po kargo niz cela Makedonija.
Kontakt 071-205-262 Kire
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации