Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kazan za gotvenje

290 ЕУР

500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Lion 14 септ. 20:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата

Masina za keksi i cajni kolaci 6 900 ЕУР
Masina za melenje na meso 250 ЕУР
Cisterna 3 200 ЕУР
Sekvencionalna vrata 290 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Свети Николе
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата
Rezervar za voda 8000 litri 1 500 ЕУР
Stopanski objekt 382m2 Lozovo 0 МКД
Podvizni lenti traki 0 МКД
Mikser za testo 390 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации