Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LEDOMAT ICEMATIC N90S

770 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MIA Tetovo 01 дек. 11:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MIA Tetovo

MIA Tetovo

26 Огласи во продавницата

KAFEMAT RANCILIO LUCI ESPRESSO MACHINE 0 МКД
MIA rezervni delovi spare parts 0 МКД
Kafemati aparati za kafe espreso Mia 0 ЕУР
KAFEMAT KAFEMATI ESPRESSO APARAT 67 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Тетово
Mia REZERVNI DELOVI
ASTORIA
AURORA
BEZZERA
BFC
BRASILIA
LA SAN MARCO
LA CIMBALI
LA SCALA
LA SPAZIALE
LA FAEMAC
GAGGIA
GRIMAC
FAEMA
WIBIEME
ELEKTRA
EMONEC
CARIMALI
PAVONI
RANCILIO
ROYAL
NUOVA SIMONELI
WEGA
FUTURMAT
LEDOMAT
MAZER
OBEL
MIA REZERVNI DELOVI
LEDOMATI
DELOVI ZA KAFEMATI
DELOVI ZA MELNICA
DELOVI ZA APARATI
DELOVI ZA MASINI
DELOVI ZA LEDOMATI
SCOTSMAN
ICEMATIC
www.miaservice.mk
044522700
MIA Tetovo
Машини и Инвентар; Makina dhe Inventar ; Machines and Inventory; -Servis -Kafemati -Delovi za kafemati -Ledomati/ Patarina Tetovo-Gostivar MIA
Посетете ја нашата продавница
Ilindenska b.b.naplatna/patarina izlez Te-Gv. Прикажи на мапата
070224067
https://www.miaservice.mk

/

Leaflet
MIA Tetovo

MIA Tetovo

26 Огласи во продавницата
MIA REZERVNI DELOVI 0 МКД
MASINA ZA TOPLA COKOLADA 360 ЕУР
Mia spare parts 0 МКД
Espresso coffee machines Mia Tetovo spare parts 2 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации