Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizideri vo odlicna sostojba

150 ЕУР

250 ЕУР

Се продава од: Frizider-Frizideri 23 ноем. 08:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Vo odlicna sostojba Samo seriozni kupuvaci
Cena 150evra
Frizider-Frizideri
078389036
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации