Оглас од претпријатие Објавени: фев. 29 2024 06:56

Mavrovo plac na glaven pat od 1471m2 so 4 markicI za gradba

Објавени: фев. 29 06:56
Прегледи: 193
Mavrovo urbaniziran plac od 1471m2 pokraj glaven pat , so markica za gradba vo osnova od 500 m2, so dozvolena visina od 5 kata = 2500м2
INFO - 070 472 002
MAREK RUDSKI - Gostivar
Опис на линк

NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR

"NEDVIZNOSTI MAREK" 
ГОЛЕМ ИЗБОР  НА СТАНОВИ, КУЌИ,ДУЌАНИ, ПЛАЦЕВИ И ВИКЕНД КУЌИ ВО МАВРОВО

"НЕДВИЖНОСТИ МАРЕК" 
РУДСКИ МАРЕК Е САМОСТАЛЕН АГЕНТ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА  НЕДВИЖЕН ИМОТ,КОЈ ВИ НУДИ СОРАБОТКА ЗА СЛЕДНОТО: 
ДА МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ, ИЛИ ДА ГО ПРОДАДЕТЕ ВАШИОТ НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГОСТИВАР.

СО ПОЧИТ
Марек Рудски
Посети ја страната на нашата продавница

MAJOR CEDE FILIPOSKI BR.30 Прикажи на мапата

070472002

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

"NEDVIZNOSTI MAREK" 
ГОЛЕМ ИЗБОР  НА СТАНОВИ, КУЌИ,ДУЌАНИ, ПЛАЦЕВИ И ВИКЕНД КУЌИ ВО МАВРОВО

"НЕДВИЖНОСТИ МАРЕК" 
РУДСКИ МАРЕК Е САМОСТАЛЕН АГЕНТ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА  НЕДВИЖЕН ИМОТ,КОЈ ВИ НУДИ СОРАБОТКА ЗА СЛЕДНОТО: 
ДА МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ, ИЛИ ДА ГО ПРОДАДЕТЕ ВАШИОТ НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГОСТИВАР.

СО ПОЧИТ
Марек Рудски
MAJOR CEDE FILIPOSKI BR.30 070472002

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации