Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Се издава

0 МКД

Се продава од: Emilija Dimitrovska 08 септ. 13:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Се издава деловен простор со површина од 110 квадрати во населба Пролет,
Маркет Пролет поволно
071 990 976 Никола
Emilija Dimitrovska
071 990 976
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации