Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

БИЗНИС ПОНУДА ЗА МНОГУ ДЕЈНОСТИ

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 16 јан. 14:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan na Ruzveltova so 3 spalni 102m2 72 000 ЕУР
Super moderen stan vo Micurin 230 ЕУР
Nov stan vo K Voda 54m2 43 000 ЕУР
STAN VO TAFTALIDZE POVOLNO 35 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Демир Хисар
Се продава земјиште во чиста еколошка средина во близина на Демир Хисар со површина од 55,500 м2, погодно за секаков вид на бизнис по желба на купувачот и лесно прилагодливо за секаква, угостителска, земјоделска или било каква друга дејност.
Во моментов одлично функционира со цела потребна нова опрема за одгледување на високо квалитетни јуници , со исто така нова опрема за молзење и чување на млекото ,кое е во постојан организиран откуп, со одличен приход.

Располага со станбено / деловна зграда од 600 м2 со 2 хали од по 2000 м2 со повеќе наменски објект во дворот со магацини, продавници .
Водоснабдувањето е со изворска вода од целосно нов систем и сопствена каптажа со голем капацитет. Во фармата има и два бунари со изворска вода .Електричната мрежа е целосно обновена. Имотот е целосно ограден и со одлична нова инфраструктура, асфалтиран пат.

СУПЕР ИНВЕСТИЦИЈА - ОДЛИЧНА ПОНУДА
Агенција за недвижности Кодекс
078/404-406
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
078 404 406 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Новоградби во Тафталиџе 1 250 ЕУР
Evtin stan od 67m2 kaj parkot na Toshe N Lisice 50 000 ЕУР
Se prodava kukja vo G.Petrov kaj Mirce Acev 0 МКД
Ekskluzivna kuka vo G Petrov 400m2 0 ЕУР
Кон почеток