Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RAZRABOTEN BIZNIS FARMA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 20 ноем. 10:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Se izdava prazen stan 86m2 sproti MVR vo K Voda 250 ЕУР
Nov nevselen stan vo K.Voda 51m2 47 000 ЕУР
 STAN SO 45m2 NOVOGRADBA HROM VSELIV 850 ЕУР
Stan od 67m2 vo Kisela Voda 53 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Демир Хисар
Се продава разработена фарма,која лесно се прилагодува на било која намена по желба на купувачот. Во моментов одлично функционира со одгледување на високо квалитетни јуници ,чие млеко е во постојан организиран откуп.
Фармата се наоѓа на земјиште од околу 6000м2 со 2 згради-штали , со потполна опрема за молзење и опрема за чување на млекото и една управна зграда.
Фармата е со одлична нова инфраструктура, објекти,асфалтиран пат и водовод.
Земјиштето и фармата се лесно прилагодливи и за други дејности по желба на купувачот.
СУПЕР ИНВЕСТИЦИЈА - ОДЛИЧНА ПОНУДА
Агенција за недвижности Кодекс
078/404-406
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
078 404 406 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Се продава стан во Н.Лисиче 0 МКД
Stan vo Aerodrom 0 МКД
Nov stan karshi klinika so 1 spalna 49m2 0 МКД
ITNO Trosoben stan so 2 spalni sobi Karpos 2 47 000 ЕУР
Кон почеток