Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Caprikorn Beauty se ostapuva so celata oprema

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Вила Никифорово 22 јан. 18:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Гостивар
Se odstapuva salopnot Caprikorn Beauty ITNO vo Gostivar sto se naogja na Mekicite od straza vo Gostivar poradi zaminuvanje vo stranstvo. Inventarot se prodava komplet a moze i poedinecno po zelba.
Cena po dogovor
Вила Никифорово
СЕ ИЗДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА ВИКЕНДИЦА ВО БЛИЗИНА НА МАВРОВСКОТО ЕЗЕРО ЗА ПРЕКРАСЕН ОДМОР И РЕКРЕАЦИЈА. ВИКЕНДИЦАТА РАСПОЛАГА СО СВОЈ ПАРКИНГ, ДВА ПОСЕБНИ СПРАТА ВО КОЈ ИМА ПО ДВЕ СОБИ,WC-А,КУЈНИ-ТВ (САТЕЛИТСКА)-КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ(СПРАТОВИТЕ СЕ ИЗДАВААТ И ПОСЕБНО).КАПАЦИТЕТ ОД 8 ДО 10 ОСОБИ.
Посетете ја нашата продавница
Gostivar Прикажи на мапата
071530765
Вила Никифорово
077715957
Leaflet
SE IZDAVA VIKENDICA VO NIKIFOROVO MAVROVO 0 МКД
Кон почеток