Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fure buke pekara

0 МКД

Се продава од: luki 26 мар. 19:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Fure buke me paisje moderne te reja shitet komplet biznesi
pekara so najsovremena nova oprema se odstapuva cell biznis
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации