Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Продажба на Хотел

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 10 септ. 20:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

216 Огласи во продавницата

ИМПЕРИЈА –   Куќа 130м² 41 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Стан 88м² 89 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА   –  Атрактивен плац  45 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи 30 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Гостивар
Се продава хотел (нова градба) со површина 500м2 од кои 250м2 се 8 двособни апартмани.
Хотелот има помошни простории за персоналот,паркинг место,ресторан за 70 особи.
Хотелот е лоциран во Попова Шапка.
Шифра Д62/3
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посетете ја нашата продавница
Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

216 Огласи во продавницата
ИМПЕРИЈА – Стан 68м² 76 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Плац 477м² 53 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ  Куќа 100м2 60 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА - Стан кај Охридска Банка 1 050 ЕУР
Кон почеток