Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Internet caffe Galaktik

0 МКД

Се продава од: internet caffe galaktik 11 дек. 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
shitet lokali ose jepet me qira ne qender te gostivarit internet kaffe galaktik lokali i posedon te gjitha dokumentat imoten list i gatshet per pun dhe shiten kompjuterat-kariket
internet caffe galaktik
078 345 455
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации