Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motel od 360m2 vo Gostivar

0 ЕУР

Се продава од: 12 апр. 01:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Se prodava Motel Restorant so 360m2,
Motelot ima 4 sobi,sala za sostanoci, 500m2 parking, terasa, 1500m2 dvor.

Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации