Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OBJEKT VO GOSTIVAR OBJEKTI NE GOSTIVAR

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: GREEN CENTER HILTON 03 мар. 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Objektot se naoga vo Gostivar na ulica Goce Delcev br.14. Objektot e namenet za hotel i restoran koj sto ima uslovi i za odrzuvanje na seminari. Za poveke informacii kontaktirajte na brojot 075/416 823
www.gchilton.com.mk

Objekti ndodhet ne Gostivar ne rrugen Goce Delcev numer 14. Objekti posedon hotel dhe restorant ku gjithashtu mund te zhvillohen trajnime dhe seminare. Per me shume informacione kontaktoni ne 075/416 823.
www.gchilton.com.mk
GREEN CENTER HILTON
075 416 823
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации