Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RAZRABOTEN SEMEEN BIZNIS

10 000 ЕУР

Се продава од: NN 30 окт. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Prodavam razraboten biznis idealen za semejstvo so moznost za prosiruvanje i napreduvanje. Se raboti za proizvodstvo na grisini. Cena 10 000 €, a vo cenata se vkluceni masini, receptura i obuka za rabota.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации