Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ROBA KINA SHOP

400 000 МКД

750 000 МКД

Се продава од: blerim 26 окт. 15:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Poradi menuvanje na biznis se prodava roba za 99den i kina shop so sve stalazi....ima jos robe u magacinu so se ova cena koj e zainteresiran moze da dojde da vidi
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации