Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor pod kirija za PVC prozor

0 МКД

Се продава од: Dino Profiles 04 мај 13:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se izdava deloven prostor pod kirija za proizvodstvo na PVC- aluminski prozori i vrati ,so ogromen kapacitet od 1500 prozori mesecno. Objektot je vo rabotna sotojba.
Objektot se naoga vo industriska zona Vrapciste-Toplice. Za podetalni info pisete na
e-mail: [email protected]
mob: 071 334 909

Jepet me qira puntori per prodhimin e dyerve dritareve te PVC dhe aluminit, me kapacitet per 1500 dritare ne muaj. Objekti eshte ne gjendje pune te menjehershme. Objekti gjendet ne zonen industriale Vrapcisht - Toplic. Per me shume info, e-mail: [email protected]
mob : 071 334 909
Dino Profiles
071 334 909
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации