Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Farma za kokoski

0 МКД

Се продава од: Лазе 10 јан. 19:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Се продава фарма за кокошки (несилки) со целосна опрема и со можност за пренамена. Фармата се наоѓа на периферијата на Кавадарци обезбедена со инфраструктура ( струја, вода и пат) Цена по договор.
Лазе
071394248
Leaflet
Кон почеток