Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продажба на Фабрика за печурки во Крушево

130 000 ЕУР

Се продава од: Nikola Kiprovski 29 дек. 14:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Продажба на Фабрика за печурки во Крушево сопственост на Друштво за производство, трговија и услуги ПАН ГРУП ДООЕЛ експорт-импорт Крушево.
ВО ФАБРИКАТА ПОСТОЈАТ 8 КОМОРИ СПРЕМНИ ЗА РАБОТА ВЕДНАШ БИДЕЈЌИ ГИ ИМААТ СИТЕ РЕШЕТКИ И КЛИМАТИЗЕРИ.
ОД НИВ 3 КОМОРИ СЕ ИЗГРАДЕНИ, А 2 СЕ ОД ПАНЕЛ.
ПОСТОЈАТ УШТЕ 3 ГОЛЕМИ КОМОРИ ОД ПАНЕЛ НА КОИ ИМ СЕ ПОТРЕБНИ ВРАТИ, РЕШЕТКИ И КЛИМАТИЗЕРИ.
ВО ФАБРИКАТА ИМА ФРИЖИДЕР ВО ПОЛНА ФУНКЦИЈА, КОМОРА ЗА ПАСТЕРИЗАЦИЈА НА СЕНО, ФУРНА ЗА СУШЕЊЕ НА ПЕЧУРКИ, НЕОКСИДИРЧАКИ КЛУПИ, БАЗЕН ЗА МОКРЕЊЕ НА СЕНОТО.
НАДВОР ОД ФАБРИКАТА Е ИЗГРАДЕН ОБЈЕКТ СО ДВЕ КАНЦЕЛАРИИ ОД ПАНЕЛ.
ПОДОТ ВО ПРОСТОРИИТЕ ЗА ОБРАБОТКА НА ПЕЧУРКИТЕ Е ОД ПЛАСТИЧНИ ПЛОЧКИ ПО ХАССП СПЕЦИФИКАЦИИ.
ВО ПРИЛОГ ПОПИС НА ОПРЕМА.
ИСТО ТАКА ФАБРИКА СЕ СОСТОИ ОД 1.500 М2 ЗАТВОРЕН ПРОСТОР И 3.600 М2 ДВОРНО МЕСТО.
Nikola Kiprovski
078/265033
Leaflet
Кон почеток