Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Benzinska pumpa

0 ЕУР

Се продава од: Пумпа 30 јул. 15:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
3.000квадрати има место
Пумпа
Ресторант
Маркет
Три соби мотел
Местово е во куманово
Шкацковци
Тел; 072262626
Пумпа
072262626
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации