Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Otstapuvanje na razraboten biznis 26 godini star

0 ЕУР

Се продава од: Дејан Гавриловски 27 окт. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Се отстапува семеен бизнис трговија на мало стар 24 години со деловен простор од 160 м2. Локацијата на бизнисот е на раскрсница на улицата Бајрам Шабани и Бошко Буха ,околина која опфаќа дневна посета на потрошувачи во деловниот простор од 500 до 800.
Сите заинтересирани за ваков тип на бизнис слободно може да се обратите на телефон 070 381659.
https://www.google.com/maps/place/Maksi+Dom+Market/@42.1256352,21.7196279,1857m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x13544ff2783908bd:0xd076a5cde8b52c3f!8m2!3d42.1276928!4d21.7159353
Дејан Гавриловски
0038970381659
Leaflet
Кон почеток