Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Razraboten biznis kolonijal

0 ЕУР

Се продава од: Metodija 12 јун. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Na super lokacija bez konkurencija vo negova blizina.Dukanot raboti nad 25godini.Dukanot e 100m2+40m vizba +200m2 dvorno mesto(broj na parcela po katastar 8097).Dukanot e so kompletna dokumentacija i legaliziran.Za poveke informacii:078 400 720 ili 078 400 760
Metodija
078 400 720
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации