Македонски | Shqip | English |

Razrabotena pekara

Се продава од: Simona 06 јун. 21:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 999 ЕУР

Локација: Аеродром, Скопjе
Се продава разработена пекара со локација Ново Лисиче.
Нема посетени огласи
Кон почеток