Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zapocnuvaj svoj biznis so VR

99 000 МКД

Се продава од: Светлана Кобец 10 јан. 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Целоопремен штанд за виртуелни игри, Готово е решение за трговски центар, игротека или друго. Коплетно со игри, демо-видео и можност да зачува нови игри од интернет. Опрема се вклучува голем дрвен брендиран штанд со полички, ракохват, две заклучувани вратички. Компjутер со безжична миша и тастатура, очила Окулус Рифт ДК2, голем телевизор Самсунг, кабли. Се е половно, ама во добра состоjба и спремно за употреба.
Светлана Кобец
070699466
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации