Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se otstapuva Restoran vo Centar

22 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Zoran Денес 03:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se otstapuva Restoran vo centar 120m2 kapacitet 60 sedishta terasa zimska 30 i letna 50 sedista kompletno opremen.
Кон почеток