Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HOTEL

499 999 ЕУР

Се продава од: Драган 08 мај 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
СЕ ПРОДАВА ХОТЕЛ. ЛОКАЦИЈА ГТЦ 2-РИ КАТ, 250 М2, ЦЕНА 499 999 ЕУР
ТЕЛ: 071 206 181
Драган
071206181
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации