Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se otstapuva restoran-gostilnica vo Debar Maalo

0 МКД

Се продава од: Борче 07 мар. 20:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се отстапува ресторан-гостилница во Дебар Маало.
Цена по договор за отпремнина.
Борче
075/920-512
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации