Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pekara na prodazba

0 МКД

Се продава од: Dimitar 09 јан. 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava komplet opremena pekara so deloven prostor . Inf na 072 224 766
Dimitar
072224766
Leaflet
Кон почеток