Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se otsapuva razraboten biznis

7 000 ЕУР

Се продава од: Irena 16 мар. 21:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava firma so razraboten biznis,firmata poseduva I atraktiven deloven prostor podzakup.
Leaflet
Кон почеток