Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se otstapuva razraboten dukan vo Karpos

10 000 МКД

Се продава од: Dalibor 31 мар. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Otstapuvam razrabotan ducan kolonijal vo Taftalize so celovkupna oprema 28m2 vredi da se vidi.
Dalibor
078864111
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации